




Витяжка похила GRUNHELM GVN 3521 B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип
Похила
Спосіб установки
Пристінний
Режими роботи
Відвід повітря
Тип керування
Сенсорне
Матеріал
Сталь
Тип фільтру
Алюмінієвий жировий фільтр
Тип освітлення
LED
Кількість/потужність ламп
2х8 Вт
Дисплей
Є
Продуктивність, м3/год
750
Кількість/потужність двигунів
1х140 Вт
Автоматичне вкл/викл (сенсор)
Є
Кількість швидкостей
3
Діаметр повітропроводу, см
15
Кабель живлення
Є, з вилкою
Комплект поставки
Витяжка/Інструкція
Максимальний рівень шуму, дБ
58
Енергоспоживання, Вт
140
Клас енергоспоживання
С
Річне енергоспоживання, кВт
73
Підключення до електромережі, В/Гц
220/50
Вага, кг
11,5
Габарити (ВхШхГ), мм
600х350х350
EAN штрих-код
6902472657451
Країна виробництва
Туреччина
Гарантія, міс
24
Колір
Чорний
Витяжка GRUNHELM GVN 3521 B має похилу форму і при цьому встановлюється біля стіни приміщення, де необхідні фільтрація та виведення повітря. Управління даної моделі сенсорне дисплейне, що робить її експлуатацію простою та зручною. Підсвічування забезпечують дві лампи по 8 Вт. У витяжці встановлений двигун 140 Вт з високою продуктивністю 750 м³/год та три швидкості для зручності. Матеріали з яких зроблено фільтр (алюміній) та корпус (сталь) мають тривалий термін служби та високу якість.
Особливості:
Похилий тип
Монтаж біля стіни
Сенсорне та жестове керування
Алюмінієвий жировий фільтр
LED підсвічування 2х8 Вт
Три швидкості роботи
Повітропровід діаметром 15 см
Виробляється у Туреччині
Гарантія 2 роки
Чорного кольору
Купуючи витяжку GRUNHELM GVN 3521 B у офіційного представника в Україні, Ви можете розраховувати на високу якість виробу, оперативне сервісне обслуговування та прийнятну вартість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 1000 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Тип управління | Жестами |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 68 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Дисплей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 550 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 11.5 кг |
- Ціна: 4 000 ₴


